Virtual Villagers 3: The Secret City

iOS için Köy Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 24.0 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Last Day of Work
Virtual Villagers 3 - The Secret City; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda gerçek zamanlı olarak kendi köyünüzü kurabileceğiniz, gizemli Isola Adasının kuzey tarafında bulunan gizli kıyılarını ve gizli şehri keşfetmek için köylüler i

Virtual Villagers 3 - The Secret City; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda gerçek zamanlı olarak kendi köyünüzü kurabileceğiniz, gizemli Isola Adasının kuzey tarafında bulunan gizli kıyılarını ve gizli şehri keşfetmek için köylüler ile birlikte fantastik bir yolculuğa çıkacağınız eğlenceli ve macera dolu bir bulmaca oyunudur.

Oyunda tek amacınız köylülerden oluşan bir gurup ile birlikte Isola Adasının kuzey tarafında bulunan gizli kıyıları ve şehri keşfetmek için macera dolu bir yolculuğa çıkmak. Bu yolculuk sırasında size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli, karşılaşacağınız küçük bulmacaları çözmelisiniz. Bu bulmacalar size faydalı ip uçları veriyor.

Virtual Villagers 3 - The Secret City oyunu içerisinde; gerçek zamanlı hava durumu, gerçek zamanlı oyun yapısı, sürprizlerle dolu yeni oyun kilidi açma, araştırma yaparak harap şehir kalıntılarını bulma, köylüler için yeni yiyecek kaynakları ve iksirler bulma, ebeveynlerine benzemeyen çocukları oyundan kaldırma gibi bir çok eğlenceli özellik bulunuyor.

Farklı bir oyun deneyimi arıyorsanız Virtual Villagers 3 - The Secret City fantastik macera ve köy kurma simülasyon oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Virtual Villagers 3: The Secret City indir